Manicure hybrydowy krok po kroku

Dodaj do:

gadugadu    Sledzik    Wykop    Gwar

Manicure hybrydowy krok po kroku

Dotyczy lakiero żeli Daisy oraz ShS.

Potrzebne będą:
1. Żel podkład - wykończenie
2. LakieroŻel w wybranym kolorze.
3. Cleaner do odtłuszczania i przemywania masy.
4. Pilnik 180/240 lub blok polerski
5. Kopytko do odsuwania skórek
6. Waciki bezpyłowe

Krok po kroku manicure hybrydowy:
1. Odsuwamy skórki kopytkiem.
4. Matowimy delikatnie całą płytkę delikatnym blokiem lub pilnikiem.
5. Paznokcie przemywamy płynem Cleanerem alleTipsy.pl (odtłuszczaczem)

http://alletipsy.pl/artykuly/hybrydowy1.jpg

6. Nakładamy cienką warstwę żelu podkład – wykończenie. Utwardzamy w lampie UV 36 W przez 2 minuty. Nie przemywamy!

http://alletipsy.pl/artykuly/hybrydowy2.jpg

7. Nakładamy cienką warstwę lakieroŻelu wybranego koloru. Utwardzamy w lampie UV 36 W przez 2 minuty. Nie przemywamy!
Jeżeli jest taka potrzeba nakładamy drugą cienką warstwę lakierożelu. Utwardzamy w lampie UV 36 W przez 2 minuty. Nie przemywamy!

http://alletipsy.pl/artykuly/hybrydowy3.jpg
http://alletipsy.pl/artykuly/hybrydowy4.jpg
http://alletipsy.pl/artykuly/hybrydowy5.jpg
http://alletipsy.pl/artykuly/hybrydowy6.jpg

8. Nakładamy cienka warstwę żelu podkład - wykończenie. Utwardzamy w lampie UV 36 W przez 2 minuty. Przemywamy masę płynem Cleaner.

http://alletipsy.pl/artykuly/hybrydowy7.jpg

Przy pomocy drobnoziarnistego pilnika można opiłować boki paznokcia, jeżeli wymaga to korekty, np. spłynął żel.

Pokrywając paznokieć naturalny należy zabezpieczyć dokładnie krawędź wolnego brzegu przeciągając każdą warstwę żelu po za koniec paznokcia. Utworzony bufor zapobiegnie odspajaniu się warstwy żelu od naturalnej płytki.

Na zakończenie aplikujemy oliwkę pielęgnacyjną na skórki.

http://alletipsy.pl/artykuly/hybrydowy8.jpg

Lakierożel jest odporny na działanie zmywaczy do paznokci oraz większości środków chemicznych używanych w domu.

 

 

Zalety lakierożel :
- aplikacja na naturalną płytkę,
- piękne kolory,
- wygoda i łatwość nakładania jak lakier,
- trwałość żelu,
- usunięcie w ciągu kilku minut,
- utwardzany w lampie UV,
- kolor utrzymuje się na paznokciach ponad 14 dni z wysokim połyskiem.

Dostępne kolory lakierów żelowych:

http://alletipsy.pl/artykuly/shs4.jpg

http://alletipsy.pl/artykuly/shs5.jpg

http://alletipsy.pl/artykuly/shs6.jpg

http://www.alletipsy.pl/artykuly/shs7.jpg

http://www.alletipsy.pl/artykuly/shs.jpg

Nowe lakiery żelowe - covery (kamuflaże )

 

Wszystkie kolory lakierożeli są dostępne w naszym sklepie internetowym www.alleTipsy.pl
Jeśli zaczynasz zabawę z lakiero żelami polecamy Ci skompletowane optymalnie
Zestawy do manicure hybrydowego.

Komentarze  

 
#104 www.alletipsy.pl 2015-07-07 08:39
odp. dla doo:
Lakier żelowy a primer to dwa różne produkty.Opisy tych produktów są w naszym sklepie.
 
 
#103 doo 2015-07-06 13:22
lakierożel Daisy to inaczej Primer? czy to jest coś innego ?
 
 
#102 www.alletipsy.pl 2015-03-24 16:51
odp. dla dakota : Można zbudowac paznokcia tylko z lakieru 2w1 podklad-wykończenie i wtopić np. naklejki -jak najbardziej tak można, między hybrydy nie nakładamay zwyklych lakierów (które nie utwardzają się w lampie uv) ponieważ takie paznokcie nie będa trwałe.Pozdrawiamy :-)
 
 
#101 dakota 2015-03-24 13:56
czy po nałożeniu samego lakieru top base trwałość będzie taka sama jak w przypadku kompletnej hybrydy z kolorem? pytam bo chcialabym użyć naklejek i je zabezpieczyc. i czy mozna używać zwykłych lakierów i utwardzić tylko top base? z góry dziękuję za odpowiedź
 
 
#100 IRENA 2015-02-03 11:58
manicure hybrydowy miałam bez uszkodzeń 2dni.Po 7 dniach musiałam usunąć.Robiłam zmywanie naczyń w Ludwiku może dlatego.Za drogi gips jak dla mnie.Manicure robiła mi manicurzystka.
 
 
#99 www.alletipsy.pl 2015-01-29 12:16
odp. dla kAROLINA n:
Można hybrydę położyć na tipsy ale najpierw należy tipsa wzmocnić żelem i dopiero wtedy aplikujemy hybrydę.Pozdrawiamy
 
 
#98 kAROLINA n 2015-01-28 20:56
Mam pytanko. Czy lakierów hybrydowych można używać na tipsach zamiast tradycyjnego żelu czy trzeba użyć i żelu i hybrydy??
 
 
#97 Namezis 2015-01-15 23:48
W sumie to wszystko byłoby ok. ale nie podobają mi się te odstępy od skórek. Zawsze uważałam, że takie osoby chyba nie stać na lakier do paznokci :D
 
 
#96 anita 2014-12-27 21:45
o rany. ale okropne lapsko. dlaczego te palce sa takie pokrzywione?
 
 
#95 Kama 2014-12-23 17:42
Ja nie polecam hybryd . Po 2 dniach odprysl mi lakier hybrydowy na końcówkach paznokci :( a robiłam dokładnie tak jsk na instrukcji , krok po kroku , moze dlatego ze msm zbyt długie paznokcie hybrydy nie nadają sie dla mnie . Nie pisze tutaj stricte o tych produktach ktore państwo przedstawiają ale ogólnie o zelach hybrydowych . Możliwe ze sa po prostu za słabe na moje pankocie. Jesli miała bym wybierać to Wole zdecydowanie zwykle żele , trzymają sie 3 tygodnie bez poprawek i nawet na takich mega długich paznokciach jak ja mam , ani sie nie łamią , ani zel nie odpruskuja :)
 
 
#94 AnnaEm 2014-12-16 22:05
Witam. Zaczelam robic paznokcie hybrydowe, wszystko tak jak Pani opisuje. jednak po kilku dniach na lakierze powstaja takie jakby pęknięcia, ryski, lakier z nich nie odpada, jednakze nie wiem co jest przyczyna tych pekniec, czy moze to byc wina lampa (ma ona ok2 lata)?
 
 
#93 Jola 2014-10-28 20:53
Ze wszystkim się zgadzam ale jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe - pokazowe to, niestety ale należałoby zadbać żeby nie było takich dużych odrostów
 
 
#92 www.alletipsy.pl 2014-09-29 14:33
odp.dla Renata 40 :
Jak najbradziej może Pani nałożyć lakiery żelowe ShS na paznokcie żelowe zarówno przy technice na tipsie jak i na szablonie.
 
 
#91 Renata 40 2014-09-27 09:37
Witam.Mam pytanie czy mogę zrobić hybrydy na paznokciach żelowych. Tzn.na tipsach?
 
 
#90 Karola 2014-09-05 08:00
Czegoś nie rozumiem. To to są lakiery żelowe czy hybrydowe?, bo to przecież dwa różne sposoby malowania. W sklepie jest zestaw hybrydowy a w opisie pisze, że są to lakiery żelowe.
 
 
#89 www.alletipsy.pl 2014-06-24 10:29
odp. dla jaskier86 :
Jak ściągnąć manicure hybrydowy artykuł: alletipsy.pl/.../...
Pani zbyt mocno piłowała paznokcie i w ten sposób uszkodziła Pani swoją płytkę, w taki sposób nie wolno usuwać manicure hybrydowego. Piłujemy delikatnie i z wyczuciem. Paznokcie po prawidłowym ściągnięciu hybrydy będą takie same jak przed nałożeniem. W trakcie naprawy paznokci nalezy usunąć lakier żelowy oraz wszelkie pęknięcia i od nowa nałożyć lakier żelowy. Jeśli ma Pani zniszc paznokcie to manicure hybrydowy nie będzie trwały. Jeśli chodzi o stan paznokci przed- pisała Pani, że są połamane wzdłuż płytki - ma to istotny wpływ na trwałość manicure hybrydowego. Pozdrawiamy serdecznie
 
 
#88 jaskier86 2014-06-23 13:02
Witam raz serdecznie.
Chciałabym przedstawić swój problem, otóż po zrobieniu manicure hybrydowego na jednym paznokciu lakier do połowy odprysł. Zdarzyło się to 3 razy i na tym samym paznokciu. Za każdym z tych razów naprawiałam tego paznokcia, lecz po kilku dniach sytuacja się powtórzyła. Postanowiłam ściągnąć hybrydy, ale acetonem, pomimo moczenia przez dłuższy czas, ani drgnęły. Pozostało mi piłowanie i muszę powiedzieć, że stan moich paznokci jest opłakany. Paznokieć był cienki jak bibułka. Ogólnie paznokcie są przebarwione, cienkie, połamane i to wzdłuż płytki paznokciowej. Proszę mi powiedzieć, czy tak kruche paznokcie mogą być przyczyną tego, że lakier tak krótko się trzymał? Pozdrawiam!
 
 
#87 www.alletipsy.pl 2014-06-17 09:23
odp.dla jaskier86 :
Jeśli schodzi lakier z wolnego brzegu po przemyciu clenaerem to oznaccza, że nie został on utwardzony. Artykuł jak utwardzać wolny brzeg : alletipsy.pl/.../...
Drugą przyczyną może być za cienko położony lakier. Tak lakiery żelowe są gęste taką mają konzystencję. Pozdrawiam serdecznie.
 
 
#86 jaskier86 2014-06-14 14:51
Witam!
Parę tygodni temu zamówiłam u Państwa zestaw do hybryd, początki były bardzo nieudane, zrobiłam już manicure hybrydowy 5 razy i wygląda coraz fajniej. Mam jednak jeden problem, chodzi o zabezpieczenie wolnego brzegu. Mam krótkie paznokcie i nie da się tego zrobić, zaś na dłuższych po przemyciu cleanerem lakierożel na końcówce paznokcia schodzi. Staram się nakładać cieńką warstwę, stosuję również top coat po nałożeniu bazy 2 w 1 i utwardzam go 4 min, a sytuacja ciągle się powtarza. Mam jeszcze pytanie, czy konsystencja lakierożelu powinna być tak gęsta? Dziękuję za odpowiedź.
 
 
#85 Aleksandra Nowaczyk 2014-03-19 23:29
Dziewczyno ty z drzewa spadłaś beata5, po pierwsze nauczyć się czytać w zestawie jest 0-podkład-wykończenie,po tym co piszesz nie kupuj nic i nigdzie bo i tak ci nie wyjdzie, bez umiejętności i skupienia nic ci nie wyjdzie, a do paznokci trzeba mieć choć troche oleju w głowie, a nie od początku zwalać na to że nie wyjdzie bo innym wyszły jakieś błedy... Ja kupiłam jestem zadowolona ale przed robieniem przeczytałam instrukcje z 15 razy i obejrzałam z 20 filmów o hybrydach.Najlepsze twoje pytanie:" Czy bez tego zelu podklad-wykonczeniowka mozna robic paznokcie hybrydowe? " - no nie mam słów nic dziwnego że nikt ci nie odpisał.
 

Zmień język

Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish